Veselé zásterky pre Thank you my deer

Oznamy  ·  15. august 2015

Bezlepkovú kaviareň v srdci Paríža “Thank you my deer” si v roku 2012 otvorili naše dobré kamarátky Janka Bukovinová a Soňa Koňuchová. Lenka sa s nimi spoznala počas študijnej stáže, ktorú v roku 2008 absolvovala práve v tejto metropole módy.
Po niekoľkoročnej práci pre svetové organizácie a cestovania po celom svete sa práve Janka rozhodla, založiť si vlastný biznis, ktorý ju bude baviť aj tešiť zároveň. Začala sa venovať gastronómii, na ulici San Maur našla útulný priestor a spolu so Soňou si založili bezlepkovú kaviareň.

https://www.lenkasrsnova.com/
Janka Bukovinová a Soňa Koňuchová- majitelky Deera

Užitočné sa spojilo s vášňou pre zdravé a lahodné chute a podnik bol na svete. Zariskovali, ale oplatilo sa – splnil sa im sen! A mi sme boli pri tom. Pre “Deera” sme navrhli veselé zásterky a pohodlné tričká, vďaka ktorým rozoznáte príjemný personál v kaviarni. Praktickou a zaujímavou novinkou boli aj jelenie ekotašky z kvalitnej bavlny, ktoré sa v kaviarni predávajú dodnes a môžete si v nich svoj zdravý obed odniesť do práce, alebo domov.

https://www.lenkasrsnova.com/

Produkty pre kaviareň vyrábame na Slovensku a potlače robíme starou klasickou technikou- ručnou sieťotlačou. Ostávame verní konceptu kaviarne, kde sa všetky koláčiky a jedlá pripravujú ručne, z lokálnych zdravých surovín, bez použitia polotovarov a konzervantov. Naša značka má rovnakú filozofiu – produkty vyrábame s láskou, s radosťou, lokálne a na Slovensku.
Ak budete mať cestu do Paríža, určite sa zastavte v kaviarničke Thak you my deer a ochutnajte delikatesy z ich aktuálnej ponuky. Podporíte tak lokálnyparížsky podnik a zároveň aj to naše slovenské. Lebo majiteľky Janka a Soňa raz možno Deera otvoria aj na rodnom Slovensku.

https://www.lenkasrsnova.com/https://www.lenkasrsnova.com/