Ateliér

Vitajte v Ateliéri LS.!

Náš ateliér je miesto, kde ožívajú odevy a materiál sa mení na krásne šaty. Farebné, vzorovné, hravé, minimalistické, luxusné, pohodlné alebo špeciálne. U nás nájdete modely na každú príležitosť.
Originálné kúsky ponúkame v malých limitovaných sériách, alebo ako jedinečné jednokusové exempláre. Odevy si môžete vybrať z našej aktuálnej línie, alebo z kolekcií, ktoré tvoria naše portfólio.
Ak sa rozhodnete pre skutočne originálny kúsok, ste na správnom mieste – Lenka Sršňová je tu preto, aby vám poradila a vytvorila vám dizajn šitý na mieru.
Naše portfólio je široké. Zameriavame sa na svadby, plesy, či výnimočné udalost, na ktorých potrebujete vyzerať jedinečne. V našich odevoch však môžete stráviť aj bežný pracovný deň, relaxovať, športovať, užívať si každodenné chvíle. Ateliér LS. je otvorený novým konceptom a experimentovanie je naším koníčkom. S radosťou sa pohráme s interiérom, exteriérom, s filmovým, či reklamným kostýmom, a hravo zvládneme každú netradičnú požiadavku. Spolupracujeme s mnohými dizajnérmi a umelcami, čo nám umožňuje flexibilne reagovať na vaše požiadavky a potreby.

Ako prebieha výroba originálneho odevu na mieru?

Najprv si vás pozveme na osobné stretnutie s dizajnérkou, kde sa porozprávame o vašej predstave, spoznáme vašu osobnosť, vypočujeme si vaše požiadavky a potreby. Na základe osobného stretnutia a informácii o vás, vám Lenka pripraví skice odevu, podľa ktorých si vyberiete model. Po odobratí vašich aktuálnych mier, vám vyhotovíme strih, ak je nutné, tak aj plátnový prototyp, vyberieme materiál a pustíme sa do realizácie odevu . Počet skúšok je individuálny, určíme ho podľa potreby a náročnosti modelu.

Práca priamo s klientom je našou najväčšou prednosťou a vašou výhodou. Uprednostňujeme individuálny prístup k potrebám každého zákazníka. Odev vymyslíme aj vyrobíme, pričom rešpektujeme vašu osobnosť, potreby, či telesné proporcie. U nás poznáte pôvod vášho odevu, a celý jeho príbeh. Každý model je vyrobený v našom ateliéri, pričom dbáme na kvalitu materiálu a jeho vypracovanie. Stanete sa neodlučiteľnou súčasťou výrobného procesu a zaručene sa pri tom zabavíte. Váš odev tak pre vás dostane nový rozmer, podčiarkne vašu idividualitu a dokreslí vašu osobnosť.

Hrajte sa a vzdelávajte s LS. na workshopoch

Kreativita a fantázia je našou prioritou. Baví nás kreslenie, navrhovanie, šitie a hravé experimentovanie s materiálom. Preto vám a vašim deťom ponúkame netradičné workshopy, zamerané na rozvíjanie kreativity, dizajnérskych a krajčírskych zručností. Ako sa dostane nápad z našej hlavy do materiálu? Aký je príbeh od návrhu až po hotový produkt? Na tieto a mnohé iné otázky nájdeme spolu odpovede v našom kreatívnom ateliéri. Každému záujemcovi ušijeme program na mieru a okrem užitočných a praktických informácií, či zručností, na vás čaká zábava a relax. Workshopy prebiehajú individuálne, pod vedením samotnej dizajnérky Lenky Sršňovej.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na lenka@lenkasrsnova.com a spolu si dohodneme čo by bolo pre vás to pravé orechové.